ניקוי בדי מיקרופייבר

מטליות ניקוי מיקרופייבר
מטליות ניקוי מיקרופייבר, מטליות אבק ומגבים יכולות להפוך את ניקוי הבית לתהליך פשוט יותר.

מטליות ניקוי מיקרופייבר, מטליות אבק ומגבים יכולות להפוך את ניקוי הבית לתהליך פשוט יותר. אך כדי להפיק את המרב ממיקרופייבר שלך, יש צורך בכמה צעדים קלים לטיפול מיוחד. תנקו את מוצרי הניקוי ממיקרופייבר ותגרמו להם להחזיק מעמד. זה אמור לקחת רק 30 דקות או פחות.

מה אתה צריך:

 • מכונת כביסה
 • סבון כביסה
 • מקום לתליית מטליות (אם שטיפת ידיים)
 • מיבש
 • מקום לייבוש מטליות (אם ייבוש קו)
 • מסיר כתמים (אם מקדים טיפול)

כך:

 1. ממיין את מטליות הניקוי של המיקרופייבר בעומס שלהן. שיער, לכלוך, אבק ומוך ימשכו אל מטליות המיקרופייבר. אם אתה שוטף אותם עם מטען קבוע של מצעים, הם עשויים לצאת מלוכלכים עוד יותר מבעבר. יש אנשים שאף אוהבים להפריד את מטליות המיקרופייבר הכי מלוכלכות שלהם מאלה שמלוכלכות קלות.
 2. אם אכפת לך מכתמים על מטליות הניקוי שלך, זה הזמן לטפל בהם מראש. אתה יכול להשתמש בכל מסיר כתמים שעליו אתה מסתמך לצורך כביסה, או פשוט להוסיף מעט חומר כביסה למטליות ולשטוף אותם החוצה. אם לא אכפת לך אם הם מוכתמים, דלג על שלב זה.
 3. שטפו מטליות ניקוי מלוכלכות בכבדות במים חמים או חמים. ניתן לכבס מטליות קלושות קלות בקור, או אפילו במחזור העדין.
 4. ייבש את מטליות המיקרופייבר שלך בנפרד כדי למנוע משיכת שיער ומוך. מיקרופייבר מתייבש מהר, כך שזה יהיה מחזור קצר. מכיוון שמיקרופייבר מתייבש כל כך מהר, אתה יכול לתלות את מטליות הניקוי שלך לייבוש.

טיפים נוספים:

 1. מכיוון שמיקרופייבר מושך אליו את הלכלוך, חשוב לשמור עליו בנפרד מפריטים אחרים.
 2. מטליות מיקרופייבר מלוכלכות עלולות לשרוט ולפגוע במשטחים. הקפידו לנקות מטליות ניקוי מיקרופייבר לאחר כל שימוש, לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail