איך לקשט בסגנון ויקטוריאני בתקציב?

השתמש בטיפים אלה כדי להוסיף אלגנטיות ויקטוריאנית לעיצוב שלך תוך שמירה על תקציב
השתמש בטיפים אלה כדי להוסיף אלגנטיות ויקטוריאנית לעיצוב שלך תוך שמירה על תקציב.

קישורים מעוטרים, עשירים ויקרים הם בדרך כלל חלים על עיצוב הבית הוויקטוריאני. למרות שהוא עדיין יכול להיות מעוטר ועשיר, זה לא צריך להיות יקר. על ידי קניות בחנויות יד שנייה, ושימוש בדברים שכבר ברשותך, אתה יכול לקשט חדר ויקטוריאני בזול.

התקופה הוויקטוריאנית נקראה על שם המלכה ויקטוריה, ששלטה באנגליה בין השנים 1837-1901. אנגליה נהנתה משלווה ושגשוג בתקופה זו והיא עוררה השראה לגל חדש של הנדסה ועיצוב. ההשפעה הורגשה רחוק, כולל אירופה, בה עדיין ניתן לראות עדויות לאדריכלות מתקופת הוויקטוריאנית עם פרטים מעוטרים וצבעים עשירים בערים כמו סן פרנסיסקו.

השתמש בטיפים אלה כדי להוסיף אלגנטיות ויקטוריאנית לעיצוב שלך תוך שמירה על קו התקציב.

מצעים

בין האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב ויקטוריאני הם מצעים. השתמש בכל דבר עם תחרה, רקמה וסרטים בצבע לבן או טבעי. מצעים ישנים או וינטג 'ניתן לאסוף בחנויות יד שנייה ומכירות בחצר. חנויות דיסקאונט הן מקור טוב גם לפריטים רקומים במכונות זולות. השתמש במצעים על כריות, מפות, וילונות או ריפודים לכיסאות קטנים מדי פעם. בתים ויקטוריאניים נטו להיות מעוטרים יתר על המידה, וזה כלל הצבת סוכריות ותחרה כמעט על כל משטח. זה עזר לשקף את מעמדו העשיר של בעל הבית והראה את סגנונם וטעמם.

גווני תכשיטים

ציור קירות בגווני תכשיטים עמוקים כמו ירוק אמרלד, אודם או ספיר. גוונים אלה מוסיפים עושר לעיצוב שלך ומשמשים תפאורה חיה למצעים. בעידן הוויקטוריאני נטו להיות הרבה תבניות גם על הקירות, כמו טפטים (במיוחד טפטים נהדרים). התקדמות הטכנולוגיה אפשרה עיצוב זול.

זרד

עתיקות ויקטוריאניות מגולפות בכבדות יכולות לעלות יותר ממה שתקציב יכול לשאת אלא אם כן ירשתם סט סלון. אלטרנטיבה זולה היא שימוש בנצרים. צבועים בלבן, חלקים אלה נראים אלגנטיים כאשר הם מודגשים עם כריות התחרה האלה.

מסגרות מעוטרות

חנויות יד שניה, מכירות בחצר וחנויות מוזלות הן מקור נהדר למסגרות מעוטרות, צייר אותן כדי להציג גלויות שכפול וכרטיסי ברכה בעיצובים נוסטלגיים. פרחים לחוצים יכולים גם להיות ממוסגרים ולהוצג בקבוצות על הקירות או על גבי שולחנות השולחן.

קופסאות

קופסאות קטנות או פחים לבושים בבד ושרידי סרט ותחרה ישנים נראים נפלאים המוצגים בחדר הוויקטוריאני שלכם. חרוזים ואבני חן מתכשיטים שבורים ישנים הם גם דרך נהדרת להוסיף זוהר.

סין ורדים

חרסינה לא תואמת או צלחות מצוירות ביד מחנויות יד שניה המקובצות ליצירת תצוגת קיר, יוסיפו נופך רומנטי לעיצוב הוויקטוריאני החדש שלך. הנושאים הפרחוניים מביאים מראה נוסטלגי.

שולחנות

ניתן להלביש שולחנות מצוקה קטנים, גם אם מכוערים ממש, עם סדינים לבנים או פרחוניים. עטפו את הסדינים מעל השולחן ואפשרו להתרכז על הרצפה. זה מוסיף נופך של רומנטיקה וזה זול.

תפאורה ויקטוריאנית לא חייבת לשבור את קופת החזירים שלך. ישנן דרכים זולות לעצב את המראה הנוסטלגי שאתה רוצה. חשיבה יצירתית על רהיטים ואביזרים יכולה להחיות את החדר שלך עם נגיעות של רומנטיקה של מאה אחרת.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail