כלים חיוניים הדרושים לך לעבודות קיר גבס

הסכין 15,20 ס"מ והסכין 10,20 ס"מ משמשים להחלקת הבוץ למקום ולהקלטה
הסכין 15,20 ס"מ והסכין 10,20 ס"מ משמשים להחלקת הבוץ למקום ולהקלטה.
 • 01

  מבוא

  יהיה עליך לרכוש כלים מיוחדים, כמו גם כלים לא מיוחדים לפרויקט קיר גבס DIY שלך. למרבה המזל, אתה יכול לצאת מחנות החומרה המקומית שלך עם השלמה מלאה של כלי גבס מבלי לשבור את הבנק.

 • 02

  ריבוע קיר גבס: יקר אך מכריע

  ריבוע T של קיר גבס אינו דומה לסוגים אחרים של קצוות או ריבועים ישרים שתוכלו לקנות, בכך שהוא באורך של 122 ס"מ מלא המאפשר לחתוך את כל רוחבו של יריעת קיר גבס.

  לא רק זאת, אלא שהראש (הקצה הצולב) של הכיכר משתלב בקפידה מעל קצה קיר הגבס והוא מספיק ארוך כדי שתוכל להיות סמוך ובטוח שהכיכר במקום מושלמת. כיכר ה- T היא ללא ספק ההשקעה הגדולה ביותר שלכם בקירות גבס DIY, אך אין תחליף מקובל. הנחמה שלך כאן היא כי ריבוע ה- T של קיר הגבס יכול לשמש לדברים שאינם קיר גבס.

  בכמה ריבועי T גבס, כמו אלה המיוצרים על ידי האימפריה, יש ראש שמתאים לכדי 30, 45, 60 ו- 75 מעלות. אמנם לא קריטי שיהיה לך מוט רוחב מתכוונן, אבל זה בהחלט נחמד.

 • 03

  סכין קיר גבס במידות 12, 6 ו -10,20 ס"מ

  סכיני קיר גבס מתמחים, ולכן סוגים אחרים של מרק סכין שיש לך בחנות שלך לא יעבדו. הדבר הטוב הוא שסכיני קיר גבס אינם יקרים.

  הסכין 15,20 ס"מ והסכין 10,20 ס"מ משמשים להחלקת הבוץ למקום ולהקלטה. הסכין בגודל 31 ס"מ משמשת למעילים נוצות וגמר. תצטרך את 4 או 15,20 ס"מ (הם ניתנים להחלפה למדי) ואת הסכין בגודל 31 ס"מ.

  הייד כלים מוכרת סכין קיר גבס נחמד, מדף, בגודל 10,20 ס"מ, מושלם להקלטה.

 • 04

  סכין שירות

  אם כבר יש לך סכין שירות, זה אמור לעבוד עבור פרויקט גבס שלך. הסוג היחיד של סכין השירות שלא יתאים הוא הסוג בעל להבי הצמד. אתה רוצה לוודא שלסכין השירות שלך יש להבים להחלפה המוכנים לידית הברגה כדי לקבל יציבות רבה יותר.

 • 05

  מקדחה אלחוטית לחיזוק (לא פטיש ומסמרים)

  עוד בימים ההם קיר גבס היה מהודק לחתיכים בעזרת פטיש ומסמר. כיום, מתקיני קיר גבס מקצועיים משתמשים ברובים המברגים באופן אוטומטי בורג חדש בכל פעם שהם מוכנים לקראת הבא. עבור כל פרויקט התקנת קיר גבס גדול, כדאי לשכור אקדח מברג כזה.

  עבור כל סוגי עבודות קיר גבס אחרות, מקדחה אלחוטית רגילה 12 V או 18 V תעבוד. אלחוטי 12V יכול לעשות את העבודה; אם אתה רוצה יותר כוח, קידוח 18V יכול בקלות למשוך ברגים לחתיכי עץ מאות פעמים.

  זה גם נחמד שיש מצמד על המקדחה האלחוטית, כך שהסיבית תפסיק להסתובב בנקודה מסוימת, במקום להפשיט את ראש הבורג. תרגילי כבל יגרמו לך תסכול אם תנסה להשתמש בהם לפרויקטים של גבס משתי סיבות: הכבל והקושי לשלוט במומנט על המקדחה.

 • 06

  מוט מלטש וסדיני שיוף

  יריעות מלטש רשת מתאימות לקצה המלטשת בעזרת אגוזי כנפיים. ואז, המלטשת ועמוד השיוף מתברגים יחד.

  הייד כלים מוכרת סכין קיר גבס נחמד
  הייד כלים מוכרת סכין קיר גבס נחמד, מדף, בגודל 10,20 ס"מ, מושלם להקלטה.

  טיפ: ידיות מטאטא רגילות הן בעלות אותם חוטים והן יעבדו במקום שיהיה צורך לקנות "מוט מלטש" מיוחד.

  יריעות השיוף מגיעות בשני סוגים, שניהם תזדקקו: רשת פיברגלס גסה עם חורים פתוחים, ויריעות שנראות ממש כמו נייר זכוכית רגיל. רשת הפיברגלס מאפשרת לעבור לאבק הקירות הגבס, כך שלא תעברו את משטח השיוף. סוג היריעה מסוג נייר זכוכית נחוץ לשיוף עדין יותר. לוקח הרבה יותר זמן עד שאבק הקירות הגבס עוג על המשטח העדין הזה, ואפשר לנקות אותו מדי פעם עם מטאטא מטרפה.

 • 07

  ספוג מלטש גבס, שוחק ולא שוחק

  ספוג שיוף באופן מוזר נראה כמו אחד מאותם מקרצפי המטבחים לסירים ומחבתות. יש לו משטח שוחק מאוד מצד אחד, ומשטח חלק יותר מצד שני. אל תסמוך על ספוג השיוף לכל מטרת השיוף שלך; זה נועד רק לטאצ'ים.

  הסוג השני של ספוג השיוף הוא, פשוטו כמשמעו, ספוג. אין לו משטח גס. זהו ספוג גדול המיועד למטרות דופן יבשה ומשמש לשיוף רטוב.

  סוג בסיסי אחד של הספוג הלא שוחק הוא ספוג השיוף של גבס גולדבלט. יש לו צד חלק וצד מעט גס יותר.

 • 08

  ברגי קיר גבס

  כבר לא מתקינים גבס משתמשים בציפורני גבס: ברגים מיוחדים הם מהדק הגבס הנבחר כיום.

  ברגי קיר גבס מגיעים בזני חוט גס או חוט דק. ברגים עם חוט גס נמשכים ללא מאמץ לתוך העץ ושימושיים כל כך עד שתמצאו עצמכם משתמשים בהם לפרויקטים אחרים של שיפוץ הבית.

  הבורג בגודל 1,60 ס"מ נוטה להיות האורך המעשי ביותר לכל פרויקטים של גבס. ברגי חוט עדינים משמשים למסגור מתכת, ואילו חוטים גסים משמשים לחתיכי עץ.

 • 09

  ג'אב ראה

  מסור דקירה הוא אחד מאותם כלים שחיוניים להפליא לקיר גבס אחד לחיתוך עבודות, אך כמעט חסר ערך למשימות אחרות. למרות זאת, זהו כלי שאתה בהחלט חייב לקנות.

  מסור דקירה הוא מסור ידני עם להב בגודל שישה אינץ '(תלוי בדגם), קצה מחודד ושיניים גסות. זה עובד כמעט כמו "סכין עם שיניים", צורה מאוד קשוחה וחסונה של סכין מטבח משוננת. הקצה הוא חד מספיק בכדי לחדור לקירות גבס, אך לא כל כך חד שהוא יחתוך את האצבע כשמפעילים לחץ קל.

  פונקציית "השבץ" היא המאפיין העיקרי של מסור הנגיחה. כשאין לך קצה להתחיל את החיתוך שלך, עליך למקם את הקצה המחודד של המסור בניצב למשטח החיתוך ולהכות את הידית עם עקב היד החופשית שלך. שביתה עם פטיש או פטיש גומי תעשה גם כן.

  מסורי ג'אב הם הטובים ביותר לחיתוכים ישרים קצרים וכמעט לכל חתך מעוגל, כמו ריבועים לתיבות חשמל ומעגלים לאורות שקועים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail