החלטתם לשכור קבלן ציור. עכשיו מה?

החל מצביעת חלונות החלונות שלכם ועד עבודות צבע מלאות בבית
רוב קבלני הציור ייקחו על עצמם כל סוג של עבודה, החל מצביעת חלונות החלונות שלכם ועד עבודות צבע מלאות בבית.

פרויקטים מסוימים לשיפור הבית דורשים איש מקצוע. לא הרבה בעלי בתים מוכנים להתקין את ה- HVAC שלהם, לשפוך תשתית או לבנות תוספת. למרות שפרויקטים אחרים, כמו ציור, פשוט מתחננים למען עשה זאת בעצמך. אחרי הכל, מי לא מסוגל לדבוק מברשת בצבע?

אבל הציור קשה יותר ממה שהוא נראה. לכן, בהנאה רבה שציירי DIY רבים מחליטים שהגיע הזמן לשכור קבלן ציור שייקח על עצמו את העבודה. בואו נגלה מה עושים קבלני ציור, כיצד להעסיק אותם וכיצד לנהל משא ומתן על המחיר הטוב ביותר עבור עבודת הצביעה שלכם.

מהו קבלן ציור?

קבלן ציור יכול לעבוד כקבלן משנה, או קבלן משנה, תחת קבלן כללי, או יכול לשכור את עצמו ישירות לבעל הבית. בדרך כלל, קבלן הציור הוא פעולה קטנה יחסית, החל מבעל יחיד אחד ועד 20 או 30 ציירים העובדים בחברה קטנה.

איך למצוא אחד כזה

קבלני ציור נוטים להיות מקומיים (נכון לעכשיו, אין קבלני צבע בעלי זכויות ארציות). בעוד שקבלני צבע מתרכזים בציור, חלקם מבצעים משימות נלוות כמו תיקוני גבס, עבודות קיר גבס קלות, גימור ועיצוב, וטפטים.

החלק הקשה האחר הוא לגרום לקבלן ציור להופיע. אמנם הכללה זו אינה חלה על כל צייר, אך לעתים רחוקות אתה יכול לקבל קבלן צבע שיופיע כדי להסתכל על הבית ולהפיק מאוחר יותר הערכה בכתב. זו כמעט לא אשמתם של קבלני הציור; זהו שילוב של היות הקבלנים פעולות קטנות יותר יחד עם ביקוש גבוה לעבודה שלהם.

מכיוון שזה כמעט בלתי אפשרי למצוא מידע על קבלני ציור מקומיים באינטרנט, האמרה "לדבר עם שכנים" חלה כאן. ישנם קבלני ציור המציגים שלטים על מדשאות הבתים עליהם הם עובדים, אך אתה מוצא זאת יותר אצל קבלנים כלליים וחברות חלונות ציפוי והחלפה. לכן, מלבד טנדר הלוח הלבן של הצייר מלפנים, לעתים קרובות אינך יודע מה קורה בתוך בתי שכניך.

באזורים עירוניים יש לרוב מגזינים מקומיים (למשל, בסיאטל יש מגזין סיאטל), ורבים מהם כוללים בתים משופצים. חלקים אלה יפרטו את השמות ומספרי הטלפון של הקבלן וקבלני המשנה - אך שימו לב, קבלני משנה אלה הם בדרך כלל מאוד יקרים ויקרים.

מה היה עושה קבלן ציור?

רוב קבלני הציור ייקחו על עצמם כל סוג של עבודה, החל מצביעת חלונות החלונות שלכם ועד עבודות צבע מלאות בבית. אבל בואו נניח שהם צובעים את הפנים שלכם. בדרך כלל אתה יכול לצפות ל:

 1. כיסוי של כל האזורים שלא יצוירו, כמו רצפות, חלונות, דלפקי מטבח וארונות.
 2. הכנת משטח קלה לפני הצביעה, כלומר שיוף קל וגרידת צבע רופף, הקשה על כמה ציפורניים בולטות, ניקוי עבודות העץ, באמצעות בד באזורים מסוימים. המפתח כאן הוא "מינורי", מכיוון שהקבלן יניח כי הבית נמצא בעיקר במצב מוכן לצבע.
 3. הסרת לוחות חשמל, אורות, דלתות ומכשולים אחרים.
 4. הרחקת רהיטים לגישה טובה יותר לאזורים שצובעים. זה לא תפקיד של צייר, אז תצטרך לאשר זאת מראש.
 5. תחול של קיר גבס חדש או את הצבע הנוכחי עם פריימר לטקס פנימי.
 6. שתי שכבות בצבע צבע לטקס פנים על הקירות.
 7. שתי שכבות צבע תקרה.
 8. צביעת לקצץ קריצה (פנלים, לקצץ חלון, muntins חלון, וכו ').
 9. מגעים של נקודות שלא נענו.
 10. ניקוי לתאונות (לא משנה כמה טוב הכיסוי במטליות, כמה טפטפות יקרה).
 11. הערכה סופית בין מנהל עבודה לציור לבין בעל בית.

איך לדבר איתו

בניגוד לשוחח עם חשמלאי, אינך צריך לדעת לשון מיוחדת. רוב קבלני ציור הבית טובים בלהבהיר דברים לבעל הבית.
כמה נושאים שתרצה לדון בהם:

 • האם עלות הצבע כלולה בהערכה?
 • באיזה סוג צבע מתכוון הקבלן להשתמש?
 • כמה מעילים יונחו?
 • כיצד יכוסו האזורים הלא צבועים להגנה?
 • כמה זמן אתה יכול לקחת את התפקיד?
 • האם עדיף שהתושבים יפנו את הבית במהלך העבודה?
 • האם ישמש נייר דבק סביב הגימור או שיטת החיתוך?

כמה זה יעלה?

יותר ממה שאתה מצפה. לחלק מקבלני הציור יהיו נוסחאות בהן הם משתמשים, והם מסתכמים בשטח המרובע של הקירות והתקרות, יחד עם מדדי הגימור. הם יחשבו את זמן ההכנה, כמו גם את ה"עלויות הקשות "עבור פריימר וצבע.

רוב קבלני הצבע יתנו לכם הערכה על סמך ניסיונם בעבודות דומות. אומדן זה אינו יכול להיות קשור לפרטים, אך בדרך כלל מדובר בנתון טוב למדי. מבחינתך, בעל הבית, הדרך היחידה שתדע אם זו הערכה טובה היא להשוות אותה להצעות מחיר שקיבלת מקבלנים אחרים.

עבודת צבע פנים ביתית שלמה כמו המתוארת במאמר זה יכולה לעלות בקלות בסביבות 7460 € ומעלה.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail