נקה את חדר השינה שלך תוך 15 דקות

אתה יכול להחזיק את המיטה שלך כבן ערובה ולהזכיר לעצמך לקחת כמה דקות לשים את הבגדים לפני השינה
אתה יכול להחזיק את המיטה שלך כבן ערובה ולהזכיר לעצמך לקחת כמה דקות לשים את הבגדים לפני השינה.

חדר השינה שלך אמור להיות המקדש שלך, מקום שבו אתה שוכב בסוף היום ולתת לדאגות שלך להתרחק. במקום זאת, חדר השינה שלך הופך במהירות לאזור אחסון בו אתה לא מעז לאפשר לאף אחד להיכנס. למדו ניקוי מהיר לחדרכם שיאפשר לכם למצוא את המיטה ואת הרצפה. כך.

תפוס את האספקה שלך

למעטים מאיתנו יש ציוד לניקוי חדר השינה המאוחסן בפועל בחדר השינה שלנו. איסוף כל האספקה יחד לפני תחילת העבודה ימנע ממך להסיח את הדעת ולא להשלים את העבודה. מה שאתה תצטרך:

  • סל, תיק או קופסה לשים פריטי בלאגן
  • שואב אבק או מטאטא.
  • קש
  • מיכל אשפה

אספו את כל הבגדים המלוכלכים והכניסו אותו למקל

מכיוון שאתה ממהר, אל תדאג להסיר גרביים ולשלוף חולצות בצד ימין החוצה. קל יותר לבצע משימות אלה בעת מיון הכביסה. פשוט תפסו את כל הבגדים המלוכלכים והניחו אותם במלבן.

אוספים את כל הבגדים הנקיים ומקפלים מחדש או תולים מחדש

אם יש לך כמות משמעותית של בגדים נקיים שממתינים לקיפול ותליה, דלג על שלב זה והניח את הבגדים הנקיים בצורה מסודרת למחצה על מיטתך לאחר שתכין אותה. אתה יכול להחזיק את המיטה שלך כבן ערובה ולהזכיר לעצמך לקחת כמה דקות לשים את הבגדים לפני השינה.

תפוס את כל האשפה והכנס לפח האשפה

זה לא הזמן לקבוע אם אתה מוכן לאשפה עותקים ישנים של כתבי עת, או את זוג הנעליים שאתה זקוק לתיקון במשך שנתיים. אנחנו זורקים אשפה ברורה, ולא ממיינים דרך קופסאות וארונות. שמור את מטאטא האשפה הגדול כשיש לך יותר זמן.

תכין את המיטה

כן, אנחנו יודעים שיש ויכוח גדול אם להכין את המיטה או לא. אתה פשוט הולך לחזור לזה בעוד כמה שעות. אך אם היינו משתמשים בטיעון זה באזורים אחרים בביתנו, לעולם לא יהיו לנו רצפות נקיות, כלים או כביסה. למה לשטוף משהו כשהוא רק יתרגל שוב? הכנת המיטה משנה את מראה החדר. זה הופך את החדר למזמין יותר ומבוסס יותר.

אסוף את כל הפריטים שהוצבו על הרצפה, המיטה, השולחן וכו '.

שים אותם בסל, בקופסה או בתיק. מדובר בפריטים השייכים לחדר אחר בבית. אל תנסה להחזיר אותם אחד אחד בכל פעם. פשוט שימו את כולם לעת עתה במיקום אחד והמשיכו הלאה.

יישר משטחים

אם עבר זמן רב מאז שניקיתם כאן, יתכן שיש לכם הצטברות גדולה של הדברים שלכם השייכים לחדרכם אך אינם נמצאים במקום הראוי. עשה סקר קצר על ה"דברים "האלה. אם תוך דקה או פחות תוכלו להעלים את הכל, עשו זאת. אם לא הניחו את הכל במיכל כדי שתוכלו לעבור עליו ולארגן אותו אחר כך.

לטאטא ולנגב או לשאוב אבק

אל תעבירו רהיטים לטאטא או לשאוב אבק. פשוט בצע ריצה מהירה. אם נותרו לכם כמה דקות, קחו את סלי ה"דברים "והניחו את הפריטים בהם באזורים המתאימים להם.

אל תתנו לעצמכם להשאיר את הסלים השונים ללא השגחה יותר מדי זמן. התוכן ייערם, יישפך ויוביל לבלגן נוסף. אם אין לך זמן למיין אותם, קח עוד חמש עשרה דקות מתישהו למחרת לעשות זאת. וודא שזכרת את הבגדים הנקיים. אם היו רבים מדי להתקפל ולהרחיק, האם ההמתנה המסודרת על מיטתך המורכבת?

שים את הציוד שלך

הרשו לעצמכם להרהר בכמה נחמד יותר שהחדר הזה מנוקה בקצרה. אם תמשיך במשטר זה באופן קבוע בחדרך, תמיד תוכל למצוא את המיטה שלך. וזה לא מה שכולנו רוצים.

מאמרים בנושאים דומים
  1. הסר כתמי תרד בשש שלבים פשוטים
  2. איך מנקים כיריים?
  3. איך מנקים כלי גינה?
  4. איך מנקים מפזר שמן אתרי?
  5. איך מנקים טפטים?
  6. 8 פריצות ניקוי שאינן עובדות בפועל
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail