5 סיבות לשכור חשמלאי

אם אתה מתכוון לבצע עבודות חשמל המונעות על ידי בעלי בתים בדרך הנכונה
אם אתה מתכוון לבצע עבודות חשמל המונעות על ידי בעלי בתים בדרך הנכונה, תמשוך אישורים ותבקש פקחים.

יש הרבה יתרונות לביצוע עבודות החשמל שלך. אתה חוסך כסף, זה גמיש יותר מאשר להתקשר ולהמתין לחשמלאי, ואתה יכול להתקשר לזריקות.

למרות זאת, אפילו חשמלאי DIY מנוסה יותר עשוי להגיע לנקודה בה הם מרגישים שהגיע הזמן להזמין איש מקצוע:

1. היתרים ופקחים שנוספו למשוואה

אחרי שאתה מצייר את הסלון שלך או מרצף את backsplash המטבח שלך, זה רק אתה והכלב שלך מגלים "נוזלים ואהינגים" מעל פירות עבודתך. למרות שאתה צריך לשמור על נוהלי בנייה בסיסיים, איש לא יבוא אחר כך לבדוק את עבודתך. אין צורך בהיתרים לצביעת חדר השינה של ילדך. פקחים לא צריכים לאשר את עבודות הגימור סביב החלונות שלך.

עבודות חשמל כן. אם אתה מתכוון לבצע עבודות חשמל המונעות על ידי בעלי בתים בדרך הנכונה, תמשוך אישורים ותבקש פקחים. תהליך האישור / הפסילה הוא רק רמה נוספת של תסכול שתוכלו לבטל על ידי חשמלאים שיעשו את העבודה. אם יעשו זאת, קרוב לוודאי שההיתר "יסתיים". אם לא, זה התפקיד של החשמלאי לעשות את זה נכון - לא אתה.

2. עבודות חשמל לא תמיד מהנות

ביחס לעבודות שיפוץ ביתיות אחרות כמו שיוף קיר גבס או חפירת צינורות ביוב, ניתן לסווג עבודות חשמל כ"כיף "(יחד עם" נקי "ו"הכפפות להיגיון".).

אולם מעטים האנשים שלוקחים על עצמם עבודות חשמל בעצמם כי זה כיף. כשאתה חוזר אחורה ומשווה עבודות חשמל לדברים אחרים בחייך שאינם קשורים לשיפוץ-משחק עם ילדיך, לטיולים, לאכילה בחוץ, לראות כבל המופעל בסרט דרך חיוורי מרתף קורי עכביש אינו מעולה בהשוואה. במילים פשוטות, יש לך דברים טובים יותר לעשות בחיים, והשכרה מאפשרת לך לעשות את הדברים האלה.

3. חשמלאים יודעים דברים שאתה לא יודע

אתה מעסיק אנשים מכיוון שהם יכולים לעשות דברים שאתה לא יכול לעשות: מטוסים מסחריים מעופפים, התדיינות ארגונית, תיקון טסלאס. מכיוון שאינך יודע דבר על המשימה, אין שאלה לגבי העסקת איש מקצוע.

אתה נכנס לטריטוריה עכורה ולעתים קרובות מסוכנת כשאתה יודע כמה דברים על העבודה בהישג יד. כמו שאומרים, קצת ידע יכול להיות מסוכן.

הנושא מחמיר כשקיבלתם סופרים לשיפוץ ביתיים שצועקים מכיסוני הבריונים שלהם ("עשה זאת בעצמך!") וחנויות לשיפור הבית גדושות בקופסאות, כבלים, מתגים, שקעים ואורות כמעט ומתחננים להתקין בעלים.

נקודה זו אודות ידע וניסיון היא בבסיס הוויכוח. גם אם אתה מכיר 92% מעבודות החשמל, 8% האחרים יכולים לפגוע בך.

4. חשמלאים הם יקרים, אבל אתה יכול לשלוט בעלויות

חשמלאים הם אנשי מקצוע אמיתיים, ובכל פעם שהם בביתכם, אתם פשוט יכולים לשמוע את "שעון הכסף" מתקתק והחשבון שלכם מתגבר במהירות.

אם אתה ניגש אליו בצורה חכמה, אתה יכול להגביל את העלויות שלך. דברים פשוטים כמו מיפוי נכון של המעגלים שלך יכולים לחסוך לחשמלאים לעשות זאת בשבילך.

5. עבודות חשמל יכולות להיות מסוכנות

מוות במהלך שיפוץ הבית מגיע בצורות שונות, לעתים קרובות לא צפויות. המרכז האמריקני לבקרת מחלות מספרת לנו כי במקום העבודה, "נפילות להישאר הגורם המוביל פגיעה לא מכוונת [למותם] ארצית, ו 43 אחוז מנפילה קטלנית בעשור האחרון כללו סולם." בין השנים 1992-2002, התחשמלות הייתה במקום ה -6 ברשימת הסיבות להרוגים במקום העבודה.

העניין הוא שבעלי בתים צריכים לחשוש מסיבות שנראות שפירות (צביעת הבית) באותה מידה כאלו שעליהן מטויחת "התווית המפחידה" (חשמלית). 200 אמפר מספיקים כדי להרוג אותך, וזה מה שרוב הבתים נכנסים ללוחות השירות שלהם. 15A או 20A יכולים לעשות זאת, תלוי בתנאים.

גם אם אתה בטוח ונוקט בצעדים המתאימים למניעת התחשמלות, פנה לאיש מקצוע כאשר אתה זקוק לעזרה נוספת.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail