פרחים לבנים לגינה שלך

פרחים לבנים לניחוח
פרחים לבנים לניחוח, לחיתוך ולחיות בר יהפכו את הגינה שלך למנוחה, לא משנה האקלים שלך.
 • 01

  חביבי פריחה לבנים

  פרחים לבנים מוציאים את הניחושים מעיצוב גינה. גוונים של קרם, שנהב, כסף ופריחת שלג טהורה נשכבים בצורה חלקה ויוצרים נוף שליו הזוהר בערב. פרחים לבנים לניחוח, לחיתוך ולחיות בר יהפכו את הגינה שלך למנוחה, לא משנה האקלים שלך.

 • 02

  צבעוני

  על ידי בחירה מדוקדקת של הזנים שלכם תוכלו לערוך מצעד צבעונים לבן העונה לאורך שלושה חודשים. התחילו את העונה עם מיני הירושה צבעוני Tulipa Turkestanica, שפריחת השנהב שלו מסתירה כוכב כתום. בחודש אפריל תיהנו מהגבעולים החזקים והחזקים של צבעוני הניצחון 'קלגרי'. סיימו את העונה בפריחה הלבנה והקפואה של דארקווין ההיברידי 'האקון'.

 • 03

  גרדיניות

  הניחוח הקיצוני של גרדניות מעמיד גננים רבים במחנות אהבה / שנאה. אם אתה נכנס לקטגוריית "אהבה", דע כי צמח זה גדל בצורה הטובה ביותר באזורים חמים 8-11. אדמה עשירה, לחה, חומצית היא גם דרישה לצמחים משגשגים. חממה או חדר שמש הם בחירה טובה יותר לחורף יתר מאשר אדן החלון, מה שבדרך כלל מביא לירידת ניצנים.

 • 04

  פטוניה

  מאמצי ההכלאה העלו את הפטוניה לפרח מיושן עם כוח שהייה מוגבל לפריחת תחנת כוח שמקפצת חזרה מגשם, חום ולחות. הסדרה 'סופר-טוניה' לעיתים רחוקות מאכזבת, כיוון שהיא אינה דורשת שום ראוותנות, פורחת מהאביב ועד הכפור ומפגינה עמידות לבצורת. השתמש בצבע הלבן "Supertunia Latte" עם ארגז חלונות בסלים תלויים, או תיהנה מ- "Supertunia White" עם גרונם הירוק העדין, בקדמת הגבול שלך.

 • 05

  שושן

  חבצלות לבנות מתאימות לעיצובי גינה רבים. האם אתה מעדיף חבצלות אוריאנפט פסלוניות כמו הפרחים השמנתיים של 'שחרזאדה', שמתרוצצים ומשתוללים בשמש המנומרת כמו דוגמניות-על בגודל של מטר וחצי? אולי אתה מעריץ את הניחוח העילאי של חבצלות מזרחיות לבנות כמו 'קאסה בלנקה', אשר יבשם גן שלם בליל יולי מחניק. לחלופין, למי שלא יכול לחכות לראות את פריחת השושן הראשונה של העונה, חבצלות אסיאתיות מוקדמות ומעוצבות כמו 'השלג הטיבטי' הלבן, ללא אבקה, עשויות להתאים לחשבון.

 • 06

  ורד

  עבור רבים, ורדים לבנים נותרים פרח הגן החובה ביותר. ועם כל כך הרבה זנים לבחירה, אפשרויות העיצוב הן אינסופיות. אם אתה רוצה ורד מטפס, 'שחר לבן' מציע פריחה חוזרת ועלווה עמידה בפני מחלות. שמו של שיח השיח 'בושם טהור' אומר הכל. פלוריבונדה 'מונדנס' מתאימה בדיוק למכולות. 'פשטות לבנה' היא ורד גידור בעל תחזוקה נמוכה שעובד היטב בגנים רשמיים.

 • 07

  אצבעונית

  אם אתה לא בטוח לגבי ההחזר שתראה על צמחים דו שנתיים, נסה כפפות שועל. צמחים מייצרים עלווה בעונה הראשונה ופורחים בעונה הבאה, אך זריעה עצמית מבטיחה שתמיד יהיה גן פורח בגן. הסדרה החדשה 'קמלוט', כולל זן לבן מנומש בעדינות, זכתה לביקורות נלהבות על הגבעולים החזקים והזקופים שלה ועמוסי הפריחה.

 • 08

  היביסקוס

  צמחי היביסקוס מעניקים מראה טרופי לכל גן, אפילו באזור גידול USDA 4. שלא כמו בני דודיהם הטרופיים, צמחי היביסקוס קשוחים כמו 'דיסקו בל לבן' יחזרו אחרי חורף קריר, אם כי אולי ויתרתם על הצמחים כ הם מאחרים מאוד לצאת מתרדמת. תנו לצמח זה הרבה מים ויום שמש מלא כדי לראות את הפוטנציאל הטמון בו.

 • 09

  אזליה

  בניגוד אזליה של חנות הפרחים שדוחה כמה שבועות לאחר הפורח, אזאליאות הארדי ב רודודנדרון הסוג עלולה לסבול במשך עשרות שנים. אזליאות כמו "בלום-לבן" הפורח החוזר מעדיפות חורפים מתונים באזור 6 ומעלה וגוון חלקי לביצועים הטובים ביותר.

 • 10

  זיניה

  אם רק כל הפרחים יכולים להיות קלים ונדיבים עם פריחתם כמו זיניות חתוכות וחוזרות. 'קריסטל לבן' הוא זן בעל גידול נמוך שיחנן את גבולותיך בפרחים דמויי חיננית דרך החום והלחות של הקיץ. ב'מגלן שנהב 'יש שכבות של עלי כותרת פרחי על צמחים קומפקטיים לפטיו.

 • 11

  הידראנגאה

  זנים של הידראנגאה arborescens כמו 'אנאבל' ו'אינקרדיבל 'פרחים על עץ חדש, כך שגם גננים באזור 3 יכולים לגדל את השיחים הקלים הללו עם פריחת מגה שיכולה להגיע לקוטר של 30 ס"מ. פריחה נמשכת שבועות רבים, ונמוגה לצבע ירוק נעים ככל שמתקדם הקיץ. תן הידראנגאה צל בהיר ואדמה לחה עבור הצמחים הבריאים ביותר.

 • 12

  דהליה

  בין אם אתה רוצה את הפונים העליזים של 'אוצר זעיר' ', הפריחה הדמויינית של' צ'רובינו '', או פריחת הענק של 'קפואים', דליות יכולות לספק פרחים לבנים לחיתוך בעשרות זנים מוכחים. כל הדליות פורחות באמצע הקיץ עד סוף הקיץ, אך זני צלחות ארוחת הערב לוקחים הכי הרבה זמן לייצר את פרחי המגה שלהם. הסרת פריחה צדדית תסייע לצמחים להכניס את כל האנרגיה שלהם לאחד או שניים מהפרחים הגדולים ביותר.

 • 13

  Candytuft

  כצמח הסובל בצורת וזקוק לאדמה מנקזת היטב, Candytuft Iberis sempervirens הוא בחירה מתאימה לגינות סלע. פרפרים ימצאו את פרחי האביב מראה מבורך על צמחים בגובה שישה סנטימטרים שיתפשטו ויעשו כיסוי קרקע נעים באזורי שמש מלאים.

 • 14

  חננית

  פרחים לבנים מוציאים את הניחושים מעיצוב גינה
  פרחים לבנים מוציאים את הניחושים מעיצוב גינה.

  אלבום העל הנפוץ של שסטה דייזי Leucanthemum נקרא על שם הר. שאסטה בקליפורניה, שם עבד לותר ברבנק על כלאיים במפעל בסוף המאה ה -19. הצורה הקלאסית 'בקי' המשמשת לייצור שרשראות חינניות תפאר את הגן שלך בפריחה מיולי עד ספטמבר, או שתוכל לנסות את זן 'גולדראש' המצוי בתמונה.

 • 15

  אימפטיינס

  כל גן צל זקוק להארה של פרחים לבנים, ואנשים חסרי רחם לא יאכזבו. צמחי ליזי עמוסים יפרחו ללא הפסקה במזג אוויר חם, בתנאי השקיה סדירה ודישון פרחים קל מדי שבועיים. קל להתחיל צמחים מזרעים ונובטים במהירות על אדן החלון.

 • 16

  אסטילבה

  צמחי אסטילבה מוערכים בזכות יכולתם לסבול צל כבד, אך תנאים יבשים יובילו להידרדרות ולמות. אם גשמים לא מספקים מהווים בעיה באזורכם, בחרו באסטילבה צ'יננסיס כמו 'חזון בלבן' על פני סוגים אחרים, מכיוון שאסטילבות סיניות סובלות בצורת טוב יותר מרובן.

 • 17

  יסמין

  יסמין אופיסינאלה מצריכה מעט טיפול בכדי לשמור על אזורי חורף קרים שמצפון לאזור 7, אך כדאי להניח על הניחוח הנהדר. כצמח מכולה, תוכלו לאמן את הגפן על סורג בחלק שטוף שמש מוגן של הגן, שם הוא ימשוך יונקי דבש ופרפרים מהאביב ועד הסתיו. בחודש אוקטובר, הכניסו את הצמח לבית ושמרו אותו באזור קריר ולח.

 • 18

  יחנון

  הלבור משך לגיונות של חסידים על פריחתו הגדולה והמוקדמת מאוד החל מפברואר על זנים כמו 'זר שמחת החורף'. גננים עם בעיות קרקע אלקליין יגלו שלחברים לא אכפת מהתנאים האלה, כל עוד האדמה עשירה ולחה.

 • 19

  קוסמוס

  פרחי קוסמוס שנתיים נראים טוב בכל גן קוטג 'ומתאימים במיוחד לגינות ירק נוי, שם הצמחים נהנים מאותם תנאי גידול כמו העגבניות שלך. העלווה השחורה מעניקה מרקם לחיתוך סידורי פרחים, ולכן קציר זנים לבנים כמו 'סונטה לבן', 'טוהר' ו'נפש לבנה 'בשפע ביוני ויולי, כאשר הפרחים מגיעים לשיאם.

 • 20

  חמנית

  עבור גננים שמתגעגעים לגניהם במהלך יום העבודה, איפומאה אלבה היא משהו לצפות לו כאשר פרחי שישה הסנטימטרים נפרשים ומשחררים את ניחוחם עם דמדומים. עש הספינקס שיבקרו בהמוניהם בגפן 10 מטר מוסיפים לבידור.

 • 21

  שלהבית

  Phlox paniculata 'david' מייצר אשכולות של פרחים לבנים ריחניים על צמחים בגובה שלושה מטרים בסוף הקיץ כשלא הרבה קורה בגנים רבים. צמחים של פלוקס סובלים צבאים ועצי אגוז שחור, נקבים של גננים כפריים רבים.

 • 22

  חסית

  פרחי אליום סגולים מנורות פורחות באביב צמחו לפופולריות בשנים האחרונות, אך גם הזנים הלבנים הפחות מוכרים כמו 'מון בלאן' כדאי לחפש. למרות שפריחת אליום נמשכת רק כשבועיים בגינה, ראשי הזרעים הירוקים אטרקטיביים לפחות חודש לאחר מכן.

 • 23

  אדמונית

  ניקוז טוב הוא חיוני לגידול אדמוניות בריאות, אשר יכולות להיכנע למגוון של רקבוביות ונבולות באדמת מעיין רטובה. גננים המשתמשים בטכניקות גינון מיטות מוגבהות ימצאו פריחה בגודל של סופטבול של זנים לבנים כמו 'קערת קרם', ד"ר. FG Brethour, 'ו' Nick Shaylor 'כדי להיות שווה את העבודה הנוספת.

 • 24

  ראנונקולוס

  פרחי חמאה פרסית נפוצים בסידורי פרחים לחתונה, אך הפרחים מאוד מתייחסים לצרכים שלהם לפני שהם מתגמלים אתכם בפריחה: ניקוז מעולה, מזג אוויר קריר ואזור גידול של 8-10 רצוי ביותר. אם אינכם חיים באקלים ים תיכוני, קנו צמחים שכבר פורחים במשתלה המקומית שלכם, ותיהנו מהם מספר שבועות על אדן החלון.

 • 25

  ניקוטיאנה

  כבן למשפחת הלילה, צמחי טבק פורחים הם הכי ריחניים בערב. הפרחים הצינוריים הלבנים מצהירים בצד האחורי של הגבול על צמחים באורך של מטר וחצי מיוני ועד הכפור הראשון. גוון אחר הצהריים יעודד את מרץ הצמחים באזורים חמים ולחים.

 • 26

  זלזלת

  הפרחים הלבנים הזעירים של זלזלת 'סתיו מתוק' זכו לביקורות מעורבות של גננים המתוסכלים מהאיכויות הפולשניות של הגפן, אך זלזלת 'מלכת השלג' ו'קנדידה ', הפורחת על עץ ישן וחדש, מתנהגת הרבה יותר טוב. אם אתה חסר סבלנות לפריחה על צמחי שורש חשופים, זכור את האמרה: "השנה הראשונה שהם ישנים, השנה השנייה שהם זוחלים והשנה השלישית שהם מזנקים."

מאמרים בנושאים דומים
 1. עלווה נופלת של 6 סוגים של עצי ליבנה
 2. טיפים לגידול ליבנה
 3. חמישה זנים נפוצים של עצי אשור
 4. עצי גן המושכים פרפרים
 5. עצים טובים לגידול אזור 3
 6. החלפת דשא במיטת גן
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail