שיפוץ המטבח שלך - סדר צעדים

יש בונים שאוהבים להתקין ריצוף לאחר התקנת הארונות כדי לחסוך בעלויות
יש בונים שאוהבים להתקין ריצוף לאחר התקנת הארונות כדי לחסוך בעלויות, אך אולי תעדיפו לעשות זאת לפני כן.

אתה לא צריך לבזבז הון כדי שהמטבח שלך ייראה כמיליון דולר. קבע תוכנית לשיפוץ המטבח לפני שאתה קופץ פנימה עם פטיש ומתחיל להפיל קירות.

אתה יכול להתחיל בביקור בחנויות לשיפוץ הבית ובאצבעות דרך מגזינים לשיפוץ כדי לקבל מושג על סוג המטבח שאתה רוצה. נסו לשלב את אופן השימוש במטבח שלכם כיום. תכנן את המטבח שלך בסגנון הבית שלך. מעט נראה גרוע יותר מאשר לעדכן מטבח אומנים של העולם הישן עם ארונות דובדבן ומכשירי חשמל לבנים.

עכשיו הגיע הזמן לרדת לעבודה.

 • 01

  "בטל" את המטבח

  הסר תחילה את דלתות הארון. רוב הארונות מחוברים לקיר בשני ברגים. וודא שיש לך תוכנית להרים את הארונות כשאתה מסיר את הברגים.

  הסר בזהירות את פתח הדלת ואת חלון הגג אם אתה מתכנן לעשות בהם שימוש חוזר. החלק סכין מרק לצד הציפורניים ומשוך בעדינות תוך כדי עבודתך לפינה.

  כבה את החשמל והסר מכשירי חשמל וגופי תאורה המחוברים ישירות. מכסים חוטים חשופים באומי תיל.

  השתמש במוט שרטוט בכדי לכפות גיליונות של ציפוי מהקירות. אתה יכול להשתמש בפטיש עבור כוח אכזרי, אבל לא לנפץ את החתיכים.

 • 02

  מי המנהל?

  אתה יכול לשכור קבלן כללי שיפקח על עובדים אחרים, או שאתה יכול להעסיק אותם בעצמך. קבלן כללי יכול לגבות עד 30% מהעלות הכוללת של הפרויקט כדי לטפל בו עבורך, וייתכן שתרצה להשתמש בכסף זה למטרות אחרות. אבל שכירת קבלן כללי פירושה שתהיה לך פטור מפיקוח ומרדוף אחרי עובדים מאוחרים או אי-הופעה.

  ודא שהקבלנים שלך מורשים, קשורים, מבוטחים וכי הם משיגים את האישורים הדרושים. בקש ראיות לכך.

  להקים תוכנית תשלום. מקובל לשלם לא יותר מ -10% מראש, ואז 50% כאשר העבודה מסתיימת במחצית הדרך והיתרה עם סיומה.

  קבלנים רבים אינם רוצים לעבוד זה על גבי זה, והם עשויים לבקש מכם לתזמן אותם לעבוד בימים נפרדים.

 • 03

  החלף צנרת מטבח מיושנת

  זה הזמן המושלם להחליף את הצנרת כשהקירות שלך פתוחים. תבינו שאינסטלציה ישנה יותר עלולה להישבר ולדלוף, אז שמרו על דליים כדי לתפוס את המים. היו מוכנים להחליף את שסתומי הסגירה.

  שקול להפעיל קו גז חדש אם הכיריים הקודמות שלך היו חשמליות, והתקן התקנת שסתום סגירה למקרר. החלף את כל הצנרת מתחת לכיור אם הוא מגולוון.

 • 04

  החלף חיווט והתקן תאורת מטבח

  שיפוצים רבים במטבח כוללים תאורת תקרה שקועה, תליונים חדשים או תאורת פינות בוקר. פנה למחלקת קוד העיר שלך כדי לקבוע את הדרישות לגבי נורות ליבון, פלורסנט והלוגן.

  כדאי לשקול לשדרג את תיבת המפסק ל 200 אמפר, שאל את החשמלאי שלך אם זה הכרחי. חשוב להחליף את כל החיווט, במיוחד אם החיווט הנוכחי שלך אינו תואם לקוד. כל מכשיר - למעט אולי המקרר ומנדף האוויר - צריך להיות במעגל ייעודי.

  סוגי העבודות החשמליות שתצטרך לטפל בהן כוללים:

  • תאורה עילית, כולל גופי שקוע
  • תאורה מתחת לארון
  • חיווט המדיח ישירות או באמצעות חיבור לשקע
  • חיווט לפינוי האשפה ישירות או באמצעות חיבור לשקע
  • קיבול 120 וולט או 220 וולט לטווח ולתנור, תלוי אם זה גז או חשמלי
  • כלי קיבול למקרר
  • חיווט למנדף
  • כלי קיבול למיקרוגל
  • כלי קיבול על השיש הם תמיד טובים יותר
  • שקול מתגים עמומים יותר עבור חלק מהתאורה שלך או כולה
 • 05

  תלו את קיר הגבס

  הגיע הזמן לתלות קיר גבס לאחר שהחשמלאי והשרברב סיימו את עבודתם. עבודה זו כל כך קלה שאולי תתפתה לעשות זאת בעצמך, אך תזדקק לכלים הנכונים.

  • 4 x 8 גיליונות של קיר גבס, המכונה בדרך כלל Sheetrock, שם המסחרי
  • סכין שירות ושפע להבים
  • כיכר טי
  • אקדח קיר גבס
  • ברגי קיר גבס, בדרך כלל 3 ס"מ
  • 3 גדלים של סכיני בוץ
  • עפרון

  מדוד מהפינה אל ההרבעה הראשונה שנמצאת בטווח של 122 ס"מ. העבר את המדידה לקיר הגבס ובצורת ריבוע T, צייר קו ישר. חותכים לאורך הקו, שוב באמצעות ריבוע T.

  סדקו את קיר הגבס בברך או ביד כדי לשבור אותו. אבטח את קיר הגבס לקיר בעזרת ברגים, וסירוגין כל בורג בטווח של חצי סנטימטר מהקצה ובמרחק של מטר זה מזה. ישב תמיד קצוות מוגמרים לקצוות מוגמרים וקצוות לא גמורים לקצוות לא גמורים. זה יוצר עמקים.

 • 06

  אמנות הבוץ

  תליית גיליונות היא עבודה פשוטה, אך בוץ - תהליך יישום שכבות דקיקות של תרכובות על המפרקים - הוא אמנות.

  בוץ הוא תרכובת משותפת שהכי כדאי להשתמש בה כאשר זורקים אותה למגש בוץ ונמחצים סביב כדי לרכך את העקביות. העבודה יכולה לקחת עד שלוש שכבות בוץ. הגבס יצטרך שלושה ימים כדי שכל שכבה תתייבש בין לבין. מוצרים מסוימים בשוק מתייבשים מהר יותר, אך ייתכן שהם אינם מעשיים לשימוש במטבח.

  הדביקו את התפרים והבוץ והניחו לכל זה להתייבש. חול, ובוץ שוב עם סכין בוץ גדולה יותר, ומפיץ את המתחם המשותף עוד יותר. תן לזה להתייבש ושייף שוב קלות.

  מורחים מעיל גימור בעזרת סכין גדולה. תן לו להתייבש ולשייף עם חצץ 150 לקבלת גימור חלק.

  שקול לתלות את קיר הגבס ולהעסיק מומחה שיעשה את הבוץ אם זה מרגיש כמו יותר מדי עבודה.

 • 07

  צבע קירות מטבח ותקרה

  הרבה אנשי מקצוע קוראים לעצמם ציירים, אך למעטים באמת יש קריאה. זו עבודה שבעל הבית הממוצע יכול לבצע, אך בדרך כלל בעלי עשה זאת בעצמך אינם יכולים לעשות זאת באותה מהירות.

  צבע את הקירות - או צייר אותם לפני התקנת הארונות. השתמש בצבע איכותי של המותג, רצוי חצי מבריק לקירות ולתקרה מכיוון שקל לנגב אותו והוא לא שומר על לחות.

  קנו את המכחולים הנכונים. מברשות זויות עובדות נהדר על הקישוט, אך חיתוך סביב התקרה והרצפה נעשה בצורה הטובה ביותר בעזרת מברשת בגודל ארבעה אינץ '.

  דאג לכסות את הריצוף שלך כאשר אתה מסתובב במכשירים כבדים כמו מקרר
  דאג לכסות את הריצוף שלך כאשר אתה מסתובב במכשירים כבדים כמו מקרר, כיריים ומדיח כלים.

  אל תשתמש במגש צבע כפי שאתה רואה בתוכניות HGTV האלה. דלי של חמישה ליטר עובד טוב יותר. ערבבו את כל קופסאות הצבע שלכם יחד כדי להבטיח עקביות.

  קנו מסך למקם בדלי. השתמש ברולר איכותי עם סיומת. לפעמים הידית מטאטא דחיפה במוסך יכולה לבצע חובה כפולה.

  חותכים את התקרה והרצפות לפני שמגלגלים את הצבע, ואז משייפים בין חופים עם נייר זכוכית 150 גרגירים לאחר שהמעיל הראשון יבש. החל שתי שכבות, לא אחת, ותכנן לגעת בצבע לאחר התקנת הארונות.

 • 08

  התקן ריצוף למטבח ולוחות בסיס

  יש בונים שאוהבים להתקין ריצוף לאחר התקנת הארונות כדי לחסוך בעלויות, אך אולי תעדיפו לעשות זאת לפני כן. אין צורך ברבע מחזורים.

  יש לך כמה אפשרויות ידידותיות לסביבה כאן. ריצוף הפקק עשוי מקליפת עצים מופשטת, ומשאיר את העצים שלמים. זה חם ומזמין, אבל הפקק יכול להצהיב באור שמש. הוא מתגרד בקלות ולחות גורמת לו להתנפח.

  ריצוף במבוק הוא דשא, לא עץ. זה מתחדש כל שלוש עד חמש שנים. בקש במבוק פרימיום, העשוי מדבקים שאינם מכילים פורמלדהיד. במבוק יכול להיות ממוסמר, מודבק, מהדק או צף, והוא מגיע גם בתבניות אופקיות וגם אנכיות. אל תתקין אותו באזורים שעלולים להירטב.

  שטיחים ממוחזרים מיוצרים ממיכלי מזון ומשקאות מפלסטיק ממוחזרים. אפשרויות הצבע התוססות הללו נוטות להחזיק יותר זמן משטיחי ניילון. זהו מוצר סטטי ללא זעזועים שאינו פולט תרכובות אורגניות נדיפות, המהוות חלק מאותו "ריח שטיח חדש" אך יכול לגרות את הריאות. שטיחים ממוחזרים עמידים בפני כתמים.

  ריצוף לינוליאום הוא מוצר מיוצר העשוי מחומרי גלם טבעיים כגון שמן פשתן - חומר מחייב המתקבל מעצי אורן מבלי לפגוע במוצרי העץ המתחדשים בעצים, באבן גיר טחונה וביוטה, סיב צמחי. רצפות לינוליאום עמידות בפני כתמים. הם אינם סופגים מים והם מתכלים בתום החיים השימושיים, בדרך כלל בסביבות 40 שנה.

  ריצוף עץ, כמו דובדבן ברזילאי או עץ נמר לבן, גדל בדרום אירופה. הם נקצרים מיערות מנוהלים היטב עם משאבים מתחדשים. דובדבן ברזילאי הוא עץ מהונדס העשוי מבניית 3 שכבות באמצעות דבקים ללא פורמלדהיד. זה בדרך כלל יקר יותר, אבל הוא גמיש וקשה יותר מעץ אלון.

 • 09

  התקן ארונות מטבח

  סביר להניח שתרצו להעסיק מתקין מקצועי שיתלה את הארונות שלכם. מקצוען יוודא שהארונות הם אינסטלציה, מפלסיים ומותקנים כהלכה.

  בעיקרון, יהיה לך ארונות-אשר קיר מובטח אל הקיר ואל תיגעו ארונות מהרצפה ובסיס, אשר גם מובטחות הקיר לעשות לגעת ברצפה. לא רק הארונות מאובטחים זה לזה, אלא עליהם להיות גם ברמה זה עם זה.

  הבחירות שלך בארונות כוללות בדרך כלל תבנית כתר ותבנית תחתונה, בתוספת סופרים. סופרים מכסים את הרווחים בין הקיר לארונות.

  החברה או החנות שמוכרת לכם את הארונות אמורים להיות מסוגלים לספק לכם מתקינים מוסמכים. זה לא צריך לקחת יותר מיממה להתקנת הארונות.

  בדוק את הפריסה עם המתקין מראש כדי לוודא שהוא יודע לאן הארונות אמורים להגיע. הארונות לא יתיישבו עם התקרה או הפינות מכיוון שאף חדר אינו מרובע לחלוטין, אפילו לא בנייה חדשה. יתכן שתצטרך לחתום את החללים ולגעת בקלול עם צבע.

  לא ניתן להתקין את הארונות עד לסיום החשמלאים והשרברבים.

 • 10

  הזמינו והתקינו משטחי מטבח

  זה יגרום לעיכוב הארוך ביותר אם משטחי העבודה שלך מפוברקים, והמתקינים יתעקשו למדוד את התבנית עם הארונות במקום. ייתכן שתצטרך לחכות שבעה ימים עד שבעה שבועות.

  משטחי קוורץ עמידים בחום ומחזיקים מעמד טוב יותר מגרניט. זה קצת יותר יקר, אבל החומר שתבחר חשוב אם אינך מתכנן לשפץ את המטבח שלך שוב לעוד 50 שנה.

 • 11

  התקן backsplash למטבח

  קח דוגמה של השיש שלך ודלת הארון שלך לחנות האריחים המועדפת עליך. רבים מעסיקים מעצבים שיעזרו לכם לבחור את הגב המושלם. חלקם כוללים עיצובים באלכסון, תוך שימוש בגדלים וסוגים שונים של אריחים כמבטאים. זו יכולה להיות דרך טובה להרים צבע משלים במטבח שלך.

  ניתן להתקין את המשטח האחורי במקביל למשטחי השיש אם מדובר באותו חומר, המיוצר מאותו מוצר, כמו קוורץ, גרניט או אבן סבון. אך לא ניתן להתקין את המשטח האחורי לאחר שהמשטחים מונחים במקום, אם תבחר בחומר שונה מהשיש, כגון אריחים, אלומיניום, בטון או עץ.

  לרוב משטחי האבן הכבדים נדרשים כמה ימים להתיישב לפני שמתקין יכניס backsplash. זה אולי לא משמעותי, אולי רק 0,332 אינץ ', אבל זה עלול לגרום לתפר לא רצוי אם לא תחכה.

 • 12

  התקן את החומרה

  חומרה - המשיכה והכפתורים - יכולים להכין או לשבור את הארונות שלך. בחר סגנון וסוג גימור המשלים לא רק את הארונות שלך אלא את גיל ביתך. נסו להימנע מגימורים טרנדיים שיצרחו "עיוות זמן" בעוד כמה שנים.

 • 13

  סיימת... כמעט

  התקשר לחשמלאי ולאינסטלטור בחזרה להתקנת מכשירי החשמל שלך. חשמלאים יסיימו את ההתקנה על ידי הוספת צלחות קיבול ומשיכת כלי הקיבול שלך קדימה כדי להתאים למשטח האחורי.

  מכסה המנוע שלך בדרך כלל יותקן תחילה. זה עשוי לדרוש שקע בגג כדי לפרוק את הפליטה. לעולם אל תפרוק פליטה ישירות בעליית הגג שלך.

  דאג לכסות את הריצוף שלך כאשר אתה מסתובב במכשירים כבדים כמו מקרר, כיריים ומדיח כלים. וודא שכל אחד מהם מיושר וצנרת.

  אם יש לך כיור מתחת להתקנה, הוא כבר יותקן על ידי מתקני השיש, אך כל סוג אחר של כיור מותקן לאחר שהדלפקים וה- backsplash נמצאים במקום. השרברב יחבר לכם את הברז ויכניס את מרווח האוויר למדיח שלכם למשטח השיש. בדוק אם יש נזילות. וודאו שכל מכשיר פועל כראוי לפני שתשלמו לקבלנים במלואם.

  בזמן כתיבת שורות אלה, אליזבת וינטראוב, CalBRE # 00697006, היא עמית מתווך בחברת נדל"ן בליון בסקרמנטו, קליפורניה.

מחשבות אחרונות

כדאי לשכור מעצב מטבחים שישרטט עיצוב בקנה מידה. קנו מראש את הארונות, מוצרי החשמל, הריצוף, גופי התאורה, הכיור, הברז, האריחים, לוחות הבסיס והצבע, ואז קבלו היתרי בנייה, במידת הצורך. קבלני ראיונות. יתכן שתזדקק לחשמלאי, אינסטלטור, קבלן HVAC, קיר גבס, צייר, ריצוף ו / או מתקין אריחים, וצוות הריסה.

מאמרים בנושאים דומים
 1. מה הטעם באי מטבח עגול או סגלגל?
 2. עובדות על Backsplash למינציה
 3. תרשים השוואה בין קוריאן, קוורץ וגרניט
 4. כל מה שאתה צריך לדעת על פינוי אשפה
 5. כמה יקר קוריאן?
 6. דירוג חומרי השיש
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail