6 טיפים לנימוס לעבודה עם קבלן

הקבלן שלך מתעסק יותר בעבודה מדויקת ובזמן יעריך מחמאה או שתיים והפניה טובה
הקבלן שלך מתעסק יותר בעבודה מדויקת ובזמן יעריך מחמאה או שתיים והפניה טובה.

הזמנת קבלן וצוות העובדים לביתכם יכולה להיות חוויה מורטת עצבים. אתה רוצה להיות בטוח שבחרת צוות שאתה יכול לסמוך עליו, אבל אתה גם לא רוצה לאכזב את המשמר שלך לחלוטין. אתה רוצה שהם ירגישו רצויים, אבל אתה לא רוצה להיות בדרכם. אין מדע מדויק ביחסי קבלן-בית. עם זאת, ישנם כמה כללי יסוד שיעזרו להבטיח חוויה חיובית מההתחלה ועד הסוף. אלה כוללים ביצוע מחקר שלך, שמירה על קווי תקשורת חזקים, כיבוד זמנם והעלמת אי נוחות קלה.

שכר קבלן איכותי

אתה צריך לעשות קצת מחקר כדי למצוא קבלן שאתה יכול לסמוך עליו. אתה רוצה להעסיק חברה עם מוניטין טוב וניסיון בעבודה שאתה זקוק לה. העסקת קבלן יכולה להיות מאתגרת אם מעולם לא עברתם את התהליך. התחל על ידי חקר חברות באזורך באמצעות שירותים כמו Homeadvisor או הרשימה של אנג'י. ברגע שיש לכם רשימה של חברות מכובדות, שאלו על הניסיון הקשור שלהן ועל רשימת הפניות. משוב מלקוחות קודמים יכול לעזור לך לקבל את ההחלטה שלך ולהבין את צרכי הקבלן והציפיות שלך מנקודת מבט של בעל בית. כמו כן, הקפידו לדבר עם חברים ובני משפחה על קבלנים מקומיים איתם עבדו. שמיעה של המלצה חזקה ממישהו שאתה מכיר וסומכת עליו יכולה לעזור לך להרגיש בטוח לפני שתעשה את הצעד הבא.

ליצור קשר טוב

מאותה שיחת טלפון ראשונה ואילך, אתה יוצר מערכת יחסים עם הקבלן שלך. מה שהם יעריכו יותר מכל הוא תקשורת פתוחה. ספרו להם בדיוק מה אתם צריכים ועבדו איתם לפיתוח תוכנית פעולה ואז הישארו זמינים להם לאורך כל התהליך. בדרך זו, אם משהו משתבש, אף אחד מכם לא מבזבז זמן במציאת פיתרון. אם אתה לא מרוצה ממשהו בדרך או שאתה צריך לעשות שינויים בפרויקט, היה גלוי ומכובד.

לפנות מכשולים

התפקיד יהיה קל יותר לניהול אם כבר הכנת את האזור לצוות. קח את אמצעי הזהירות שאתה מרגיש נחוץ, כגון הסרת פריטים שבירים או בדרך מהחלל שבו הצוות יהיה פעיל ביותר. אפשר להם גישה לחניה שלך או לכביש מול הבית שלך כדי למזער את אי הנוחות.

חיות המחמד שלך, לא משנה כמה הן ידידותיות, יכולות להיות חלק מהמכשולים הגדולים ביותר לעבודה. אחוז גדול מהקבלנים מעדיפים שמרחיקים חיות מחמד מאזור הפרויקט. זה יגביל את הסחות הדעת וישמור על חיותכם מפני כלים, חומרים וציוד מסוכנים.

קבלה

הפרויקט שלך אולי מתנהל בצורה חלקה, אך עדיין חשוב לשאול את הקבלן שלך איך הדברים מתנהלים לפחות אחת ליומיים. שאל אותם אם הם זקוקים למקומות שאינם מקבלים או אם הם נתקלים במכשולים הגוזלים זמן. אל תרגיש מחויב לנהל שיחות ממושכות. רוב הקבלנים מעדיפים לשמור על אינטראקציות קצרות כדי להישאר בתזמון.

תנו להם לעבוד

בנוסף לשמור על שיחות קצרות, כדאי גם לשמור על ביקורים קצרים. אל תרחף מעל הצוות או הכין ארוחה של חמש מנות במהלך שיפוץ מטבח. הנוכחות שלך תפגע ביכולתם לעבוד בצורה מדויקת ובמהלך לוח הזמנים הצפוי. יתכן שיהיה לך זמן וכסף להסתובב וללמוד על התקנת משטחים, אך הם הקצו רק מסגרת זמן מסוימת לשיפוץ שלך לפני שהעבודה הבאה שלהם תתחיל.

הראה הערכה

לקוח אחד לא מרוצה נוטה יותר לתת ביקורת גרועה מאשר כל אחד מעשרים לקוחות מרוצים עשוי לתת לקוח טוב. זה נכון בתחומים רבים, אך זה יכול להזיק במיוחד לחברות שעסקיהן מסתמכים על ביקורות של לקוחות קודמים. מרבית הקבלנים יסכימו כי הפניה או ביקורת חיובית היא אחת הדרכים הגדולות ביותר בהן תוכלו להראות את הערכתכם לעבודה הטובה שלהם.

זה לא נדיר שבעלי בתים מספקים מעט קפה בבוקר או אולי אופים מנת עוגיות. יש אנשי מקצוע שאף מדווחים על קבלת טיפ מדי פעם. עם זאת, דברים אלה אינם צפויים. הקבלן שלך מתעסק יותר בעבודה מדויקת ובזמן יעריך מחמאה או שתיים והפניה טובה.

מאמרים בנושאים דומים
  1. 6 סימנים לקבלן אין מושג מה הוא עושה
  2. 12 טיפים לשמירה על חדר בוץ נקי ומאורגן
  3. יסודות לשכירת קבלן
  4. מה כדאי לאחסן בחדר הכביסה?
  5. קודי בנייה ויסודות לוחות בטון
  6. האם להתקין ריצוף לפני התקנת ארונות?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail