כיצד לבנות תוספת?

עולה כל כך הרבה או לוקח זמן רב כמו תוספת בית
שום פרויקט שיפוצים אחר לא יוצר מקום רב, עולה כל כך הרבה או לוקח זמן רב כמו תוספת בית.

שום פרויקט שיפוצים אחר לא יוצר מקום רב, עולה כל כך הרבה או לוקח זמן רב כמו תוספת בית. עם זאת נראה כי תוספת היא שינוי הבית היחיד שרוב האנשים רוצים, בדרך כלל משום שהם באמת זקוקים לשטח הנוסף, והוספה נוספת מאפשרת להם להישאר בביתם הנוכחי במקום לקנות בית גדול יותר.

רוב בעלי הבתים משלימים תוספת על ידי שכירת קבלן שיפוצים או בונה, אך זה לא אומר שהבעלים הם מעשיים. לעומת זאת; בעלי בתים צריכים להיות מעורבים בכל שלב בתהליך כדי לקבל החלטות מושכלות ולהבטיח שהעבודה עומדת בציפיות שלהם. כדי להתכונן לתוספת ביתית, זה יכול לעזור לראות את הפרויקט כפרויקט צעד אחר צעד ענק.

כלים וציוד שתצטרך

חומרי בניין וכלים ספציפיים לעבודה איתם משתנים מפרויקט לפרויקט, אך ככלל, תוספות לבית כוללות את רוב (אם לא כולן) אותן קבוצות חומרים שדורש בית חדש.

 • חומרי יסוד
 • מסגור עץ
 • מעטפת רצפה, קיר וגג
 • מחברים
 • חומרי אינסטלציה ומתקנים
 • חומרים וציוד חשמליים
 • רכיבי מערכת HVAC
 • חלונות ודלתות
 • גימורי רצפה, קיר ותקרה פנימיים
 • ארונות או מובנים אחרים
 • חיפוי וקישוט חיצוני
 • קירוי ומרזבים
 • צבע וחומרי גימור אחרים

הוראות

קבעו את התקציב וההיקף

דע את היקף הפרויקט שלך. תוספת לבית היא בדיוק כמו בניית בית וכרוכה בתכנון, תקצוב, היתרים, קבלנים וקבלני משנה, ובניית המבנה מהיסוד. חשוב להיות מוכנים לעבודה הכרוכה בכך ולהיות מציאותיים לגבי התקציב שלך. בעוד שחלק מבעלי בתים מדווחים על תשלום של 37300 אירו ל -56000 אירו עבור תוספת בקנה מידה מלא, רב-חדרים, מספר מציאותי יותר הוא כנראה בשש הנתונים הנמוכים.

מימון מאובטח

מרבית בעלי הבית אינם יכולים לשלם עבור תוספות מלאות במזומן. לפיכך, יש צורך בהלוואה או קו אשראי. לרוב מדובר בקבלת הלוואת הון ביתית, משכנתא שנייה, או קו אשראי בהתבסס על כמות ההון העצמי או הערך שיש לבתיהם.

בחר קבלן כללי

הכל תלוי במציאת קבלן טוב שתוכל לעבוד איתו. קבל המלצות אמיתיות, מהמעיים, משכנים, חברים או קרובי משפחה. אם הם לא יכולים להמליץ על קבלן, תאבד את הביישנות שלך ודפוק על דלתות הבתים שהועלו לאחרונה תוספות.

החשיבות של הקבלן לא יכול לזלזל. עבודה זו גדולה מכדי שתוכל להתקשר לבד אלא אם כן יש לך ניסיון מקצועי וזמן רב. הפגישה הראשונה קובעת את היקף הפרויקט, את לוח הזמנים של הקבלן, את נושאי התכנון הכלליים ואת אסטרטגיות חיסכון בעלויות.

דעו כי תוכלו לשאול את הקבלן על אפשרויות בקרת עלויות במהלך התהליך. זה הכסף שלך, אחרי הכל, ונתח עצום מזה.
הקבלן ייקח אחוז מהעלויות ברוטו. לדוגמא, בתוספת 74600 €, קבלן כללי עשוי לגבות 10 עד 20 אחוזים, וכתוצאה מכך עלות כוללת של 82100 € עד 89600 €

לעבוד עם אדריכל

בעוד שקבלנים מסוימים יכולים לתכנן את התוספת שלך או לעבוד על פי תכניות תוספת מניות, במקרים רבים עדיף להזמין אדריכל. יש ערך מסוים בללכת עם אדריכל המומלץ על ידי הקבלן. עם הסדר זה, יש לך שתי צדדים שרגילים לעבוד זה עם זה. עם זאת, אם אתה שוקל הסדר זה, עליך לבצע את אותה בדיקת נאותות שהיית עושה בעת בחירת אדריכל שאינו קשור לקבלן.

להשיג אישורים ולהכין את האתר

הקבלן שלך יקבל אישורים ויידרש לפרסם את האישורים המאושרים במקום גלוי בנכס שלך. צוות יבוא ויוריד שירותים ניידים, ואולי יניח שלט שיסביר לעולם איזו חברה בונה את התוספת שלך. כדי להכין את האתר, יהיה צורך להרוס, להסיר ולדרג כל דבר מלבד עפר רמה, חשופה. מכשולים יוסרו, אפילו עצים (אם הקהילה שלך מאפשרת זאת). גדרות יוסרו זמנית כדי לאפשר לציוד כבד לגשת לאתר.

בנה את הבסיס

זה יכול לעזור לראות את הפרויקט כפרויקט צעד אחר צעד ענק
כדי להתכונן לתוספת ביתית, זה יכול לעזור לראות את הפרויקט כפרויקט צעד אחר צעד ענק.

התוספת תקבל בסיס בהיקף מלא, ממש כמו בית חדש. בהתאם לתוכניות, הצוות יתחיל לשפוך לוח בטון או לחפור לחלל זחילה או מרתף, ואחריו לשפוך תחתונות בטון וקירות יסוד.

מסגר את המבנה

ברגע שנרפא בטון היסוד, הרצפות, הקירות והגג ממוסגרים. יום אחד, אתה חוזר הביתה מהעבודה ופתאום, לתוספת שלך יש שניים, שלושה, או אפילו ארבעה קירות! המסגור - מבנה השלד של הבית - עולה די מהר. בחלק מהמקרים, חלק מהמסגרות אף נבנות מחוץ לאתר. בשלב זה, אתה עלול להרגיש שהפרויקט הוא רק כמה ימים מהסיום, אם כי יש לך עוד דרך ארוכה.

הוסף את המעטה ואת הקירוי

ציפוי קירוי וקירוי נחוצים כדי להגן על כל העבודה שתבוא לאחר מכן. לוחות ציפוי קירות, בדרך כלל OSB, מותקנים במהירות ובדרך כלל מכוסים בניילון הבית בחלק החיצוני של הלוחות. עם סיום הקירוי נראה כי הפרויקט מתקדם בקצב מהיר.

התקן חלונות ודלתות

מותקנים חלונות ודלתות חדשים. כמו הגג והקירות החיצוניים, הם מכפתרים עוד יותר את המבנה ושומרים עליו אטום לעבודה לאחר מכן. מקצוענים בבנייה מתארים את הבניין כ"מיובש "לאחר שלב זה, כלומר הפנים מוגן מפני האלמנטים.

מחוספס בחשמל, באינסטלציה וב- HVAC

שירותים מכריעים, כמו חשמל, אינסטלציה וחימום / קירור הם "מחוספסים", כלומר מותקנים אלמנטים מאחורי הקלעים כמו צינורות, חיווט ותעלות. בדרך כלל נראה כי הפרויקט מאט כאשר חשמלאים, אינסטלטורים וטכנאי HVAC נכנסים, אך עסקאות אלה נוטות לעבוד די מהר. הטלטלות בפועל נוטות להיות קשורות בהמתנה לפקחי העירייה שיבדקו ויאשרו את העבודה.

הוסף בידוד וקירות גבס

בתוספת בידוד וקירות גבס, הפרויקט מתחיל להיראות כמו מבנה אמיתי. בידוד עשוי להיות אחד או יותר מסוגים רבים ושונים, החל מקלות פיברגלס סטנדרטיות ועד קצף מרוסס ועד תאית מפוצצת. קיר גבס הוא תהליך רב שלבי: תליית הסדינים, "בוץ" את התפרים בתרכובת גבס רטובה, נותנים את המתחם הזה להתייבש ואז מלטש את התפרים.

סיימו את הפנים

מותקנים ריצוף וארונות, ונצבעים תקרות וקירות. ריצוף עשוי להיות מותקן לפני שמורחים צבע, או שהצבע עשוי להיות קודם. בדרך כלל מדובר בזריקה כלפי מעלה באיזו שיטה יעילה יותר (מבחינת ניקיון), ולכן לרוב זה מוכתב על ידי תזמון. קבלני ציור מנוסים בצביעה נקייה לאחר התקנת ריצוף הגימור. הנגרים נכנסים ומעמידים עבודות גימור מפורטות כמו לוחות, חלונות, דפוס כתר וכו '. דלתות נתלות.

צור את החיבורים הסופיים

אינסטלטורים, חשמלאים ומתקני HVAC מכניסים את אביזריהם וציודם ומבצעים את חיבורי השירות הסופיים. עם זאת, חלק מהעבודות האלה, כמו הגדרת אספקת חום ומים לבניין, עשויות להיעשות לפני סיום הפנים.

השלם את רשימת האגרופים

רשימת אגרופים היא תיעוד של הפריטים השונים שנותרו לעשות. רבים מאלה הם גימור נאלץ שנאלץ לחכות לעבודה אחרת או פשוט התפספס בתהליך. לעתים קרובות, גם הקבלן וגם בעלי הבית מרכיבים רשימות משלהם ומשלבים אותם לרשימת ביקורת ראשית.

מאמרים בנושאים דומים
 1. בחירת כבל מאריך חשמלי בטוח
 2. כיצד לשפץ בית?
 3. השתמש באינפרא אדום כדי לאתר נזילות בגג שלך
 4. השוואה בין לואו לעומת הום דיפו
 5. העסקת וניהול קבלן תיקוני הבית
 6. כיצד לתקן חיפוי עץ?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail